Przeprowadzki domów Gdańsk

Przeprowadzki domów wiążą się przede wszystkim z koniecznością przewiezienia ogromnej ilości rzeczy: mebli, sprzętu AGD i RTV, elementów wyposażenia wnętrza, sprzętu komputerowego, elementów wyposażenia kuchni (szkło, zastawy stołowe, pojemniki na żywność itp.).

Zachęcamy do planowania każdej przeprowadzki. Planowanie przeprowadzki domu jest istotnym, a często niedocenianym elementem całego procesu. Błędy popełnione na tym etapie mogą być brzemienne w skutkach w trakcie realizacji przeprowadzki. Mając to na uwadze staramy się służyć klientom naszym doświadczeniem od samego początku tego stresującego przedsięwzięcia.

Jeżeli przeznaczone do przewozu meble wymagają demontażu na czas przeprowadzki ze względu na swoje gabaryty (wielkość uniemożliwiająca wyniesienie i wniesienie mebla z i do budynku) lub niebezpieczeństwo uszkodzenia przy przenoszeniu, zawsze demontujemy takie elementy na czas przeprowadzki. Posiadamy komplet narzędzi i specjalnie przeszkolonych pracowników, którzy zdemontują i ponownie złożą każdy mebel, który znajduje się w twoim mieszkaniu. Szczególną troską otaczamy meble antyczne lub pamiątkowe.

Używamy różnych materiałów zabezpieczających w zależności od zapotrzebowania, czyli:

• skrzyni
• pudeł kartonowych
• narożników ochronnych do mebli
• folii bąbelkowej
• folii termozgrzewalnej
• taśmy samoprzylepnej
• koców przemysłowych do ochronny mebli
• pasów zabezpieczających
• wózków transportowych
Zapewniamy, że przewieziemy twoje rzeczy bez żadnych uszkodzeń.

Oferujemy przewóz ubrań na wieszakach lub w specjalnych koszach. W związku z dużą ilością przedmiotów przy przeprowadzce domu, każdy karton, mebel czy przedmiot przewożony w opakowaniu jest oklejany dostarczanymi przez nas naklejkami identyfikującymi tak zwanymi: stickerami. Istnieje również możliwość dostosowywania wyglądu naklejek do potrzeb klienta i drukowania na nich dowolnych informacji istotnych dla danej przeprowadzki.

Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta i bezwzględna dbałość o jego mienie. Nasi pracownicy przechodzą okresowe szkolenia i posiadają doświadczenie w organizowaniu: przeprowadzek. Doświadczenie w pakowaniu jest niezbędne z dwóch podstawowych powodów przyspiesza realizację prac związanych z przeprowadzką i eliminuje możliwość wystąpienia szkód w przewożonym mieniu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, zgłaszane przez wielu klientów, do naszej bogatej oferty przeprowadzkowej włączyliśmy także usługi porządkowe.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Działamy profesjonalnie, nie pozostawiając miejsca na błędy lub niedomówienia.