Przeprowadzki firm Gdańsk

Czy planujesz przeprowadzkę firmy? A może właśnie przenosisz siedzibę firmy do innego miasta lub akurat je opuszczają? W każdej z tych sytuacji jesteśmy gotowi służyć naszą fachową pomocą i bogatym doświadczeniem.

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy rodzaj przeprowadzki.

Z naszej oferty skorzystała ogromna liczba usatysfakcjonowanych podmiotów różnego typu. To co wyróżnia naszą firmę, to przede wszystkim profesjonalizm, kompleksowość usług oraz terminowość. Decydując się na przeprowadzkę z naszą firmą, wybierasz sprawdzonego i uznanego partnera, który dostosuje się do wszelkich oczekiwań klienta. W trosce o stan przewożonego mienia w naszej ofercie przeprowadzek łączymy atrakcyjną cenę z najwyższym bezpieczeństwem.

Cena przeprowadzki uzależniona jest od wielu czynników, takich jak: odległość, charakter przewożonych rzeczy, ilość przewożonego mienia, kondygnacja, z której trzeba znieść i na którą trzeba wnieść rzeczy i wiele innych. Zawsze jednak dokładamy wszelkich starań, by była ona jak najkorzystniejsza i satysfakcjonująca zarówno dla klientów jak i dla naszej firmy.

Przeprowadzka firmy łączy się z przewiezieniem mnóstwa bardzo różnych rzeczy, które muszą być prawidłowo zabezpieczone. Podejmujemy się kompleksowej przeprowadzki firm oraz biur, gdy przeprowadzka obejmuje przewiezienie:

• mebli i wyposażenie stanowisk pracy
• sejfów i kas pancernych
• serwerów i sprzętu elektronicznego
• kserokopiarek, ploterów i innych dużych maszyny biurowych
• maszyn i sprzętów specjalistycznych
• elementów scenografii i dzieł sztuki

a nawet takich przedmiotów o nietypowych gabarytach jak akwaria.
Ponieważ wiemy ile pracy wymaga zorganizowanie i jakim stresem dla każdego jest przeprowadzka, klienci mają zapewnioną fachową poradę oraz zaopatrzenie we wszelkie niezbędne materiały do należytego zabezpieczenia przewożonego mienia (papier pakowy, folie bąbelkowe, 9 rodzajów kartonów, taśmy, narożniki zabezpieczające, koce i wózki.

Oprócz zabezpieczenia mienia dbamy również o prawidłowe zabezpieczenie budynku, podczas wykonywania usługi zawsze chronimy wszystkie punkty w budynku narażone na uszkodzenie, a po wykonaniu zlecenia pozostawiamy biuro w należytym porządku.

Kluczowe elementy podczas planowania przeprowadzki firmy to: odpowiednio wcześniejsze zarezerwowanie terminu przeprowadzki, przygotowanie harmonogramu poszczególnych prac z uwzględnieniem możliwości budynku takich jak: przepustowość korytarzy, dostępność do wszystkich pomieszczeń, wielkość i udźwig wind, ilość pięter lub wielkość drzwi wejściowych do budynku.

Ważne jest również właściwie przeszkolenie pracowników firmy przed planowaną przeprowadzką w celu jej maksymalnego usprawnienia.
Zapraszamy do kontaktu.