Przeprowadzki magazynów Gdańsk

Przeprowadzka firmy wiąże się czasami również z przeprowadzką magazynu. Idealną sytuacją jest taka, gdy magazyn jest całkowicie opróżniony, a do przewiezienia pozostaje tylko wyposażenie magazynu, jednak taka komfortowa sytuacja nie zawsze ma miejsce. Dlatego kluczowym elementem przeprowadzki jest odpowiednio wcześniejsze jej zaplanowanie. Wiąże się to również z przygotowaniem odpowiednich materiałów do zabezpieczenia przewożonego sprzętu: folie bąbelkowe, kartony, taśmy, papier pakowy, koce, wózki, narożniki zabezpieczające itp.

W przypadku przeprowadzki magazynu uwzględniamy również rodzaj przewożonej zawartości przechowywanej w danym magazynie. Lata doświadczenia w branży przeprowadzek pomogły nam w przygotowaniu szerokiego wachlarza usług związanych z przeprowadzkami wszelkiego typu, nawet tych najbardziej niestandardowych. Nasz fachowiec na niezobowiązującym spotkaniu dokonuje oględzin miejsca przeprowadzki, dokonuje oceny ilości mienia do przewiezienia, ocenia sposób jego zabezpieczenia oraz szacuje wstępny czas i koszt wykonania usługi. Dopiero po tym, jeśli dochodzi do finalizacji rozmów, podpisujemy umowę.

Ponieważ dla większości ludzi przeprowadzka jest sporadycznym wydarzeniem, natomiast dla nas przeprowadzki to codzienna praca, którą znamy od podszewki, doradzamy naszym klientom planowanie harmonogramu przeprowadzki, aby maksymalnie usprawnić cały proces. Z wyprzedzeniem dostarczamy wszelkie niezbędne do zapakowania i zabezpieczenia na czas transportu materiały takie jak: kartony różnej wielkości, folię bąbelkową, papier pakowy, taśmy klejące, taśmy zabezpieczające, nalepki, narożniki zabezpieczające, koce, a nawet wózki.

Ponad to dbamy również o prawidłowe zabezpieczenie budynków podczas wynoszenia i wnoszenia sprzętów. Chronimy wszystkie newralgiczne punkty budynków, takie jak narożniki, parapety, poręcze, drzwi, kaloryfery itp. W naszych ekipach przeprowadzkowych pracują starannie dobrani etatowi pracownicy, których umiejętności są sprawdzane i podnoszone podczas cyklicznych szkoleń.

Nasi klienci mogą również skorzystać z dodatkowych usług związanych z przeprowadzką magazynu:

. utylizacji niepotrzebnych już mebli, regałów itp.
. skonfigurowania sieci IT
. podłączenia komputerów i sprzętów biurowych np. kserokopiarek, faksów, drukarek
. przygotowania ulotek informacyjnych, dotyczących przeprowadzki dla pracowników
. przygotowania ulotek informacyjnych dla korzystających z magazynu

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy na stronie www i kontaktu. Chętnie udzielimy wszelkich odpowiedzi.