Przeprowadzki mieszkań Gdańsk

Przez wiele lat działalności naszej przeprowadziliśmy setki, a może nawet tysiące rodzin do nowych mieszkań, to zapewnia nam doświadczenie dzięki, któremu wiemy czego najbardziej potrzebują nasi klienci.

Staramy się pomóc w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką, ponieważ wiemy jakim stresem może to być, kiedy trzeba tę przeprowadzkę zorganizować. Nasza wiedza, zdobywana przez wiele lat funkcjonowania na rynku, pozwala nam na zminimalizowanie tego stresu, a co za tym idzie na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W trosce o jak najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, oferujemy bezpłatne konsultacje oraz wycenę kosztów przeprowadzki. Oferujemy szeroki wachlarz typowych usług, ale również podejmujemy się wykonania niestandardowych zleceń. Do dyspozycji posiadamy różnorodny specjalistyczny sprzęt, taki jak: windy hydrauliczne zewnętrzne, schodołazy do przewozu ciężkich mebli, instrumentów, rzeźb (nawet do 600 kg), specjalistyczne wózki o różnych gabarytach, pasy do przenoszenia ciężarów, skrzynie z zabezpieczającym wypełnieniem do transportu delikatnych materiałów, kontenery plombowane do przewożenia chronionych przedmiotów oraz oklejarki do kartonów.

Dysponujemy kadrą wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników etatowych, których umiejętności podnosimy i sprawdzamy podczas cyklicznych szkoleń.

W trakcie przeprowadzki, zwłaszcza podczas przenoszenia ciężkich elementów wyposażenia może dojść do drobnych uszkodzeń budynków, takich jak obtłuczenia narożników ścian, uszkodzeń poręczy schodów itp. Z naszą ekipą takie wypadki się nie zdarzają, ponieważ podczas wykonywania usługi zawsze chronimy wszystkie newralgiczne punkty w budynku, które mogą być narażone na uszkodzenie, a po wykonaniu zlecenia pozostawiamy mieszkanie w należytym porządku.

Przeprowadzka mieszkania wiąże się również z perspektywą gruntownego sprzątania opuszczanego lokalu. I w tym przypadku możesz skorzystać z usług naszej firmy. W odpowiedzi na sugestie klientów uzupełniliśmy wachlarz naszych usług o usługi porządkowe. Przeprowadzka mieszkania tak jak każda inna przeprowadzka wiąże się z zaplanowaniem prac przygotowawczych, które muszą być wykonane. Przygotowanie harmonogramu prac związanych z przeprowadzką znacząco wpływa na bezpieczeństwo, sprawność i czas całego przedsięwzięcia. Poświęcenie nawet paru godzin na zaplanowanie usługi może skrócić czas realizacji przeprowadzki mieszkania nawet o 30%.

Jeśli więc masz w perspektywie przeprowadzkę, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na niezobowiązującym spotkaniu konsultacyjnym przedstawimy orientacyjne warunki kontraktu i wycenę.