Przewóz i transport mebli Gdańsk

Transport mebli zawsze kojarzy się z chaosem i bałaganem, który na czas przeprowadzki opanowuje nasze życie. Nie zawsze jednak przeprowadzka i transport rzeczy z tym związany musi być stresujący i kojarzyć się z bałaganem. Niekiedy też w związku z koniecznością wymiany niektórych szaf i kanap, regałów lub dokupienia dodatkowego wyposażenia mieszkania niezbędne okazuje się wynajęcie firmy przeprowadzkowej. Zwłaszcza kiedy wymieniamy tylko część wyposażenia naszego mieszkania lub domu, lub są to pojedyncze elementy zestawów meblowych nie wszystkie sklepy oferują transport mebli, wniesienie czy montaż mebli, a z kolei kupujący nie zawsze posiadają odpowiednio duży bagażnik w prywatnym samochodzie.

Nasza firma oferuje transport mebli, antyków, szaf, segmentów, regałów, kanap oraz biurek. Ponadto oprócz wnoszenia mebli, znoszenia mebli i ich przewozu oferujemy także, w zależności od potrzeb klienta, montaż lub demontaż danego mebla, jego przeniesienie w obrębie mieszkania, klatki schodowej lub bloku.

Każdy transport mebli związany jest z odpowiednim zabezpieczeniem przewożonych rzeczy, do którego używamy następujących materiałów zabezpieczających:

• skrzyni
• pudeł kartonowych
• narożników ochronnych do mebli
• folii bąbelkowej
• folii termozgrzewalnej
• taśm samoprzylepnych
• koców przemysłowych do ochrony mebli
• pasów zabezpieczających
• wózków transportowych

W przypadku transportu mebli z jednego mieszkania do drugiego uwrażliwiamy klientów na opróżnienie mebli przed transportem . Pamiętać należy o tym, iż pozostawienie rzeczy w środku stwarza możliwość urwania przeciążonych szuflad lub półek lub po prostu pomieszania się zawartości znajdującej się wewnątrz.

Jeżeli meble ze względu na swoje gabaryty (wielkość uniemożliwiająca wyniesienie mebla z budynku) lub niebezpieczeństwo uszkodzenia przy przenoszeniu wymagają demontażu na czas przeprowadzki, zawsze demontujemy takie elementy. Nasi specjalnie przeszkoleni w tym zakresie pracownicy posiadają komplet narzędzi potrzebnych do praco demontażowo – montażowych, dlatego nasi klienci mogą być pewni, że zdemontują i ponownie złożą każdy mebel, który będzie tego wymagał.

Jeśli nasi klienci posiadają sprzęt komputerowy który również wymaga przewiezienia, posiadamy szereg odpowiednio przygotowanych kartonów przeznaczonych do pakowania poszczególnych elementów sprzętu komputerowego takich jak monitory, drukarki, skanery i inne urządzenia peryferyjne. Nasi pracownicy posiadają doświadczenia w zakresie demontażu i ponownego montażu sprzętu, a w zakresie naszych usług podłączają przewieziony sprzęt.

Zapraszamy do kontaktu.