Transport i usługi transportowe Gdańsk

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi transportowe. Począwszy od polegających na przewiezieniu większego lub mniejszego ładunku z punktu odbioru do punktu docelowego, przez złożone logistycznie przewozy mienia do przeprowadzek.

Zajmujemy się transportem przesyłek całopaletowych, do których wykorzystujemy specjalnie do tego przystosowane samochody z windą, podejmujemy się przewozu takich ciężkich rzeczy jak: maszyny i urządzenia różnego rodzaju oraz rzeźby itd.

Dzięki licznej flocie samochodowej jesteśmy w stanie sprawnie i szybko obsłużyć większość zleceń transportowych również tych nagłych, gdzie jest potrzeba szybkiego podstawienia pojazdu.

Oferujemy transport:
• mebli i wyposażenia stanowisk pracy
• sejfów i kas pancernych
• serwerów i sprzętu elektronicznego
• kserokopiarek, ploterów i innych dużych maszyn biurowych
• maszyn i sprzętu specjalistycznego
• elementów scenografii i dzieł sztuki
• przedmiotów o nietypowych gabarytach jak np. akwaria

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług, ponieważ to procentuje zadowolonymi klientami, którzy sami w sobie są naszą najlepszą wizytówką.

Jako solidny przewoźnik posiadamy wszelkie niezbędne ubezpieczenia, a dzięki doświadczeniu naszych pracowników oraz wyposażeniu naszych samochodów w nawigację GPS, nie tracimy czasu na szukanie punktów docelowych i błądzenie po nieznanej okolicy. Nasze usługi transportowe charakteryzuje rzetelność, punktualność i miła obsługa oraz duże doświadczenie. Zapewniamy pełną elastyczność, realizując zlecenia naszych klientów.

Oferujemy transport dla klientów indywidualnych, kiedy podczas przeprowadzi trzeba przewieźć meble, sprzęt AGD i RTV oraz wyposażenie mieszkania. Wówczas dostarczamy niezbędne do pakowania materiały, takie jak: kartony, taśmy klejące, folię bąbelkową itp. Na życzenie klienta, możemy zabezpieczyć i spakować mienie klienta do specjalnych, pięciowarstwowych kartonów przeprowadzkowych lub jeśli chodzi o ubrania, kartonów do transportu na wisząco.

Zajmujemy się również transportem mienia w przypadku zmiany siedziby firmy lub instytucji. Wówczas realizujemy takie usługi transportowe jak przewiezienie i wnoszenie ciężkich lub niestandardowo dużych przedmiotów jak: sejfy, kasy pancerne, niekiedy rzeźby, stanowiących element dekoracji wnętrza danej firmy.

Zwłaszcza tak ciężkie ładunki, wymagają wykwalifikowanej i sprawnej fizycznie ekipy pracowników. Nasi pracownicy to nie tylko sprawne fizycznie ekipy pracowników, posiadają także specjalistyczną wiedzę i umiejętności, które pozwalają im na bezpieczne transportowanie sprzętów o niestandardowych gabarytach i ciężarze. Oprócz samego przewozu, oferujemy także montaż sejfów i kas pancernych. Transport, wniesienie i montaż wyceniane są indywidualnie, w zależności od takich czynników jak: waga transportowanego mienia i dostępności miejsca rozładunkowego.

Zapraszamy do kontaktu i spotkania z naszym doradcą.